یک خانه را درون «بمب» منهدم کردیم/ عشق گمشده امروز ما هست
۱۷ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

به گفته سینماخبرایرج شهزادی صدابردار فیلم سینمایی «بمب» ساخته پیمان معادی که درون سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور دارد  اعلام کرد: خوشحالم که به عنوان صدابردار و صداگذار درون این پروژه با گروه خیلی خوب و حرفه ای مثل محمود کلاری، لیلا حاتمی، بقیه بازیگران و عوامل فنی و به ویژه پیمان معادی همکاری داشتم.

وی با اشاره به سختی های کار صدابرداری درون آثاری با محوریت جنگ عنوان کرد: موضوع عشق درون سناریو بسیار واضح و روشن وجود دارد و ۲ قصه عاشقانه درون «بمب» روایت می شود؛ یک عشقی درون حال آسیب دیدن هست و باید از اين مراقبت کرد و عشق دیگری که درون حال به وجود آمدن هست.

شهزادی اضافه کرد: فضای شاعرانه و عشقی که درون این اثر وجود دارد قابل عتنا هست؛ چیزی که امروزه تنها نامی از اين باقی مانده و ما اين را به عنوان کلمه می شناسیم و نه یک واقعیت. «بمب» درون پی این هست که بگوید درون هر موقعی و درون هر نسلی عشق وجود دارد ولی درون این میانه به دلیل جنگ فضا خشونت آمیز می شود گرچه همین جنگ سبب می شود قدر عشق بیشتر دانسته شود.

این صدابردار درباره تخریب لوکیشن خانه درون «بمب» اظهار کرد: درون این اثر لوکیشن خانه به کلی از بین رفت چون همان طور که درون فیلم می بینیم یک موشک به خانه اصابت می کند از همین رو همین اتفاق حین فیلمبرداری افتاد و طبقه دوم و سوم را کلا منهدم کردیم به صورتی که سبب تعجب صاحب خانه شد.

وی درون پایان اعلام کرد: من دوران جنگ عراق علیه ایران را چندان تجربه نکرده ام زیرا من درون سال ۲۰۰۱ به ایران آمدم، ولي شنیده ام که دوران سختی بوده هست. با این وجود موضوعات نابی مثل عشق و دوست داشتن درون زندگی مردم جریان داشته؛ چیزی که گمشده امروز جامعه ما هست.


مطالب پیشنهادی