چگونه بلیت جشنواره فیلم فجر را بخریم؟
۲۷ام دی ۱۳۹۶ فیلم


با نزدیک شدن به برگزاری جشنواره فیلم فجر می‌توانید روش خرید بلیت این جشنواره را درون اینجا بخوانید.

با نزدیک شدن به برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی هنری خبرهایی که از این اتفاق منتشر می‌شود اهمیت خاصی دارد و مورد دقت خاص و عام قرار می گیرد درون این میان سینماهای مردمی و قیمت بلیت‌ها یکی از این خبري مهم هست.

ظاهرا هر سری از بلیت‌های جشنواره فیلم فجر به قیمت ۱۳۲ هزار تومان درون سایت سینما تیکت از روز ۳۰ دی ماه قابل خرید خواهد بود و بلیت‌ها به صورت سری‌های ۱۱ عددی به فروش می‌رسد. ولي برای تهیه بلیت تکی هر فیلم درون روز اکران باید به گیشه سینما مراجعه شد.

با دقت به اینکه تعداد فیلم‌های هر سری بیش از ۱۱ عدد هست، درون سانس‌های مختلف به صورت رندوم (اتوماتیک) یکی از فیلم ها، طوری که حق هیچ فیلمی ضایع نشود، حذف خواهد شد.

چگونه بلیت جشنواره فیلم فجر را بخریم؟

حالا باید منتظر ماند و دید این روند از بلیت فروشی درون بخش مردمی جشنواره فیلم فجر با چه واکنش هایی روبرو می‌شود چون حذف هرکدام از آثار برای مخاطب خاص خودش می‌تواند اهمیت داشته باشد.

لطفا قبل از شروع موارد زیر را مطالعه نمایید:

هر نفر فقط حد اکثر ۲ گزينش و درون مجموع ۴ سری می تواند خرید داشته باشد. (هر سری شامل ۱۱ بلیت برای ۱۱ روز و مخصوص یک نفر می‌باشد)

به گفته سینماخبربهای هر سری بلیت برای سینماهای مختلف مطابق جدول زیر می‌باشد.

چگونه بلیت جشنواره فیلم فجر بخریم؟

درون طی مراحل خرید از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.

درون صورتی که درون مراحل خرید درون سامانه به مشکلی برخورد نمودید، پنجره‌های مرورگر را کاملا بسته و از ابتدا مراحل خرید را آغاز نمایید.

درون پایان مراحل خرید، صندلی‌های خود را گزينش نمایید. درون صورت عدم گزينش صندلی این کار توسط سامانه انجام خواهد شد.

درون صورت امکان صفحه پیگیری را چاپ کرده و درون هنگام مراجعه برای دریافت بلیت، همراه خود داشته باشید.

امکان خرید با سینماکارت وجود ندارد.

می توانید درون هنگام خرید با گزينش گزینه «ارسال با پیک» با هزینه ۱۰۰۰۰ تومان (محدوده شهر تهران) و تعیین محله، آدرس و ساعت تحویل درون پایان فرآیند خرید بلیت‌های خود را درون محل خود تحویل بگیرید.

درون صورت گزينش گزینه تحویل حضوری، برای دریافت بلیت‌های خود، درون تاریخ‌های ۶ و ۷ بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ صبح با درون دست داشتن کارت ملی و کد پیگیری سامانه به نشانی زیر مراجعه نمایید:

«خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش، پردیس سینمایی ملت، قسمت پیش فروش بلیت جشنواره فیلم فجر»

 


مطالب پیشنهادی