نسخه ویدیویی «اکسیدان» همان هست که درون سینماها اکران شد - سینمای ایران - نيوز و گفته - iCinema
۲۸ام دی ۱۳۹۶ فیلم

آی سینما: با توزیع فیلم سینمایی «اکسیدان» درون شبکه نمایش خانگی از امروز، منوچهر محمدی تهیه کننده این فیلم به آی سینما می‌گوید که نسخه ویدیویی این فیلم، تفاوتی با اين فیلمی که چند ماه پیش درون سینماهای کشور به نمایش درآمد ندارد. با اکران این فیلم برخی از نمایندگان خواستار پایین کشیدن اين از پرده سینماهای کشور شدند ولي این اتفاق درون نهایت رخ نداد و تنها اعلام شد که درون نسخه شبکه نمایش خانگی این فیلم اصلاحیه‌هایی به اين وارد خواهد شد.

از امروز نسخه شبکه نمایش خانگی فیلم «اکسیدان» دومین ساخته سینمایی حامد محمدی درون شبکه نمایش خانگی توزیع شد. این فیلم سینمایی که از اوایل تابستان امسال به نمایش درآمد، با استقبال مخاطبان روبرو شد و توانست ۱۱ میلیارد تومان فروش کند.

ولي درون اواسط اکران این فیلم به ناگهان چند نماینده مجلس با انتشار نامه‌ای خواهان پایین کشیدن این فیلم از پرده سینماها شدند. نمایندگان مجلس معتقد بودند که درون فیلم حامد محمدی و «مادر قلب اتمی» به دین مسیحیت توهین شده هست. این ادعا واکنش تند تهیه کنندگان این دو فیلم را برانگیخت و آنها بحث توهین به مقدسات دین مسیحت درون این فیلم‌ها را رد کردند.

ولي با نزدیک شدن به پایان اکران «اکسیدان» درون سینماهای کشور، اعلام شد که درون نسخه شبکه نمایش خانگی این فیلم، اصلاحیه‌هایی به اين وارد خواهد شد.

با گذشت چندین ماه از پایان اکران «اکسیدان» امروز نسخه شبکه نمایش خانگی این فیلم توزیع شد.

منوچهر محمدی تهیه کننده «اکسیدان» درون پاسخ به این پرسش که آیا درون نسخه شبکه نمایش خانگی، اصلاحیه‌هایی به این فیلم سینمایی وارد شده هست یا خیر به آی سینما اعلام کرد: «نسخه فیلم «اکسیدان» که امروز درون شبکه نمایش خانگی منتشرشد، عینا همانی هست که درون سینماهای کشور به نمایش درآمد و ما درون این فیلم اصلاحیه‌هایی را اعمال نکردیم.»

درون «اکسیدان» امیر جعفری، جواد عزتی، لیندا کیانی، شبنم مقدمی، شقایق دهقان و… به ایفای نقش می‌پردازند.

۹۴۱۲


مطالب پیشنهادی