«من یک ایرانی‌ام» از ۱۸ بهمن اکران می‌شود - خبري سینمای ایران و جهان
۹ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

سینماپرس: هاشمی عضو شورای صنفی نمایش اعلام کرد: با نظر آقای حیدریان جلسه‌ای با احمد نجفی برگزار شد و مقرر شد از ۱۸ بهمن ماه فیلم اکران شود.

به گفته سینماپرس، سید ضیاء هاشمی یکی از اعضای شورای صنفی نمایش درباره اعتراض احمد نجفی (تهیه کننده) نسبت به چگونگی نمایش فیلم «من یک ایرانی‌ام» اعلام کرد: با نظر آقای حیدریان رئیس سازمان سینمایی موظف به برگزاری جلسه ای با حضور احمد نجفی تهیه کننده  شدیم.

وی ادامه داد: به نکات مثبتی درون جلسه دست یافتیم و با نظر مساعد تهیه کننده فیلم از ۱۸ بهمن ماه اکران می‌شود و هیچ شرطی برای نمایش فیلم قرار داده نشد.  

هاشمی درپاسخ به این سوال که چرا این اعتراض وب سايت ای شد و امکان حل و فصل اين درون شورای صنفی نمایش نبود اعلام کرد: می‌شد با مساعدت اعضای شورای صنفی نمایش  این اعتراضات به وجود نیاید.  

هاشمی درون خاتمه تاکید کرد: با نظر به تولید فیلم درون بخش خصوصی و این مهم که یک فیلم با مضمون ملی هست امیدواریم به خوبی اکران شود و بتواند مخاطب را با خود همرا ه کند.  

بنابراین گفته، احمد نجفی امروز (۹ بهمن ماه) با حضور درون سازمان سینمایی نسبت به عملکرد شورای صنفی نمایش دادخواهی کرده و خواستار پیگیری نسبت به عملکرد این شورا شد.

درون پی این دیدار، حیدریان با رییس شورای صنفی مذاکره و بر اهمیت فعالیت شورای صنفی تاکید کرد.

درون پی این اتفاق مطرح شد که جلوگیری از اجحاف درون حقوق هر یک از طرفین (صاحبان فیلم و صاحبان سینماها) یک ضرورت هست و درون مورد اخیر مقرر شد یکی از اعضای مطلع صنف به عنوان مرضی الطرفین مطالبات احمد نجفی را دنبال و نتیجه را اعلام کند.

*فارس


مطالب پیشنهادی