منشور مستند انقلاب اسلامی رونمایی شد - خبري سینمای ایران و جهان
۱ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

سینماپرس: مراسم رونمایی از منشور مستند انقلاب اسلامی امروز ۱ بهمن ماه درون حوزه هنری با حضور جمعی از مستندسازان برگزار شد.

به گفته سینماپرس، مراسم رونمایی از منشور مستند انقلاب اسلامی امروز ۱ بهمن ماه درون حوزه هنری با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید با حضور جمعی از مستندسازان برگزار شد.

درون ابتدای این مراسم محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری روی صحنه آمد و بیان کرد: منشور مستند انقلاب اسلامی تنها منحصر به مستند نیست و درون بخش های دیگر هم راهگشا خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه مستندسازان درون معرفی انسان ها و انقلاب اسلامی موفق بوده اند، بیان کرد: من گمان می کنم هنرمندان گاهی به حوادث عظمت می دهند ولي بعضی حوادث به قدری بزرگ هستند که هنر از بیان و معرفی آنها باز می ماند مثل انقلاب اسلامی. گاهی از عناصری دسترس می شود که به حقیقت لطمه می زند ولي مستند این ویژگی را دارد که حقیقت را به درستی بیان می کند.

رییس حوزه هنری بیان کرد: پیش از این مقام معظم رهبری عنوان کرده بودند که دوست دارند با مستندسازان دیداری داشته باشند و این اتفاق امسال ۲۲ دی ماه رخ داد. درون این دیدار حضرت آقا به پرسش های دوستان پاسخ هایی دادند و بسیار جلسه خوبی بود.

این نيوز درون حال تکمیل هست…


مطالب پیشنهادی