عوامل سریال نوروزی «تعطیلات رویایی» به کیش رفتند
۵ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

عوامل سریال نوروزی «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی حدود یک هفته هست که برای ادامه تصویربرداری به جزیره کیش رفتند.

به گفته سینماخبرتصویربرداری سریال نوروزی «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی که پیش از این «افتاده ها» نام داشت درون شهر شیراز به پایان رسید.

عوامل این سریال نوروزی مدتی درون شیراز بودند و حدود یک هفته هست که برای ادامه تصویربرداری به کیش رفته اند و ادامه کار درون کیش ضبط می شود.

بخش بیشتر تصویربرداری سریال درون کیش خواهد بود و تاکنون بیش از ۱۰ جلسه از این مجموعه تلویزیونی درون شیراز و درون اماکن تاریخی این شهر تصویربرداری شده هست.

سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی که قرار هست نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه دو سیما برود روز دوشنبه ۱۱ دی ماه درون شهر شیراز کلید خورد.  

فیلمنامه این سریال را احسان جوانمرد نوشته هست و درون ۱۵ قسمت ساخته خواهد شد. همچنین محمدرضا شریفی نیا که بازیگردانی این سریال را بر عهده دارد خودش هم درون اين بازی می کند.

از دیگر بازیگران این مجموعه می توان به افسانه بایگان، افسر اسدی، محمود عزیزی و رضا یزدانی اشاره کرد.

درون خلاصه داستان این سریال ۱۵ قسمتی که درون گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه شده، آمده هست: «تعطیلات رویایی» داستان دو برادر هست که هر کدام درون مسیر علم و ثروت به موفقیت‌هایی رسیده‌اند و درون ایام نوروز با خانواده‌هایشان درون مهمانسرایی درون مشهد اقامت می‌کنند که با ورود یک مسافر خارجی حوادث جالب و شیرینی برایشان رقم می‌خورد…


مطالب پیشنهادی