«عصبانی نیستم» از 25 بهمن اکران می شود - سینمای ایران - نيوز و گفته - iCinema
۲۲ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

درون حالی که قرار بود ماه گذشته فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان درون سینماهای کشور به نمایش درآید، درون نهایت جلوی اکران این فیلم گرفته شد. درون هفته های گذشته یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس اعلام کرد که زمان دقیق اکران این فیلم توقیفی مشخص شده ولي نمی توان به دلیل برخی ملاحظات تاریخ دقیق نمایش اين را اعلام کرد. امروز روزنامه جوان با انتشار مطلبی اعلام کرد که این فیلم از ۲۵  بهمن درون سینماهای کشور به روی پرده خواهد رفت.

درون ابتدای مطلب امروز روزنامه جوان درباره آغاز اکران «عصبانی نیستم» آمده هست: «درون حالی که فیلم پرحاشیه و حامی فتنه «عصبانی نیستم!» به کارگردانی رضا درمیشیان بعد از بازبینی و اصلاحات مجدد قرار بود ماه گذشته اکران شود، زمان نامناسب گزينش شده درون آستانه یوم الله نهم دی برای اکران این فیلم درون نهایت نمایش اين را منتفی کرد. هر چند ابراهیم داروغه‌زاده درون همان مقطع اکران اين را درون زمانی مناسب قطعی دانست.»

این روزنامه درون ادامه زمان اکران فیلم «عصبانی نیستم» را اعلام می کند: «حال شنیده‌های «جوان»حاکی از این هست که بعد از جلسه نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون فرهنگی با مدیران سازمان سینمایی اکران این فیلم درون روز ۲۵ بهمن قطعی شده و مدیران سینمایی به نمایندگان قول اکران فیلم درون این زمان را داده‌اند تا بعد از هیاهوهای جشنواره فجر این فیلم اکرانش را درون سینماها آغاز کند.»

جوان درون پایان می نویسد: «فارغ از این موضوع که صحت این خبري چه میزان هست، ولي جای این سوال مهم ‌خالی هست که فارغ از محتوا و ساختار فیلم عصبانی نیستم، اگر مدیران ارشاد از ترس حواشی پیش رو جرات اکران این فیلم را ندارند دیگر مجوز اکران دادن‌شان به این فیلم چه بود؟ و سوال مهم‌تر اینکه مدیران وزارت ارشاد که خود را مدعی ترویج اخلاق درون هنر و سینما می‌دانند، چگونه به خود اجازه می‌دهند اینگونه تقوا و اخلاق را زیر پا بگذارند و مصاحبه‌ای جعلی و دروغ را درون وب سايت‌ها تکثیر و منتشر کنند. جالب هست که درون طرح اولیه عصبانی نیستم که به ارشاد ارائه شده هیچ اشاره‌ای به رویدادهای سال ۸۸ نشده هست.»

 

۹۴۱۲


مطالب پیشنهادی