سه بازیگر جدید به سریال خانواده دکتر ماهان پیوستند




۵ام اسفند ۱۳۹۶ فیلم


لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی و بهرام شاه محمدلو درون سریال خانواده دکتر ماهان به کارگردانی راما قویدل به ایفای نقش می‌پردازند.

به گفته سینماخبرگزينش بازیگران سریال تلویزیونی خانواده دکتر ماهان ادامه دارد و به تازگی لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی و بهرام شاه محمدلو به جمع بازیگران این سریال پیوستند.

پیشتر حضور امین زندگانی و حدیث فولادوند درون این سریال قطعی شده بود. همچنین درون روزهای آتی دیگر بازیگران این سریال نیز معرفی می شوند.

فیلمبرداری سریال خانواده دکتر ماهان بنابراين از نهایی شدن لیست بازیگران درون روزهای پیش رو آغاز می شود.

خانواده دکتر ماهان داستانی هست درون ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می کند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی جديد و الهام بخش درون جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت هایی هست که انسان امروز را تنهاتر ازهمیشه، خسته و ملول کرده هست.

از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته هست از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود درون ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند.

این مجموعه تلویزیونی به سفارش سیمافیلم ساخته می شود.

قویدل ساخت مجموعه هایی همچون دیوار شیشه ای، شب میگذرد، دولت مخفی، رویای گنجشک ها و روح الله را درون کارنامه خود دارد.

همچنین وی فیلم های تلویزیونی همچون درون همین نزدیکی، سکوت خدا، راه نجات را کارگردانی کرده هست.

همچنین بهروز خوش رزم تهیه کننده این اثر تلویزیونی نیز پیشتر تهیه آثاری همچون روزی روزگاری را درون کارنامه هنری خود داشته هست.

انتهای پیام/

 

بازیگران جدید سریال خانواده دکتر ماهان معرفی شدند


مطالب پیشنهادی