سازمان اوج علاقه به سرمایه گذاری درون فیلم پیمان معادی را تکذیب کرد - سینمای ایران - نيوز و گفته - iCinema
۱۶ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

قابل پیش بینی بود اظهار نظر پیمان معادی درباره علاقه سازمان اوج و بنیاد فارابی برای مشارکت و سرمایه گذاری درون تولید فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» با واکنش مواجه شود. ساعتی بعد از پایان نشست پرسش و پاسخ فیلم معادی، مدیر روابط عمومی سازمان اوج با انتقاد از معادی، علاقه این سازمان به سرمایه گذاری درون فیلم او را تکذیب کرد.

محمد ذوقی درون این باره به خبرگزاری تسنیم گفته هست: «متاسفانه آقای پیمان معادی درون نشست خبری فیلم خود اعلام کرد که سازمان هنری وب سايت‌ای اوج علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری درون فیلم«بمب؛یک عاشقانه» بوده هست، که این موضوع کذب محض هست. به هیچ عنوان نه از طرف پیمان معادی و نه از طرف سازمان اوج این موضوع مطرح نشده هست.»

مدیر روابط عمومی اوج درون ادمه توضیحاتش به تعریف و تمجید از این سازمان پرداخت: «این روزها کارگردانان و تهیه‌کنندگان بسیاری مشتاق همکاری با سازمان هنری وب سايت‌ای اوج هستند، ولی تصور نمی‌کنم که این روش درستی برای این کار باشد. خواهشم از آقای معادی و دوستان تهیه‌کننده و کارگردان این هست که درون اعلام کرد‌وگوهایشان با اهالی وب سايت یا درون نشست‌های خبری صحبت‌های قابل استنادی را ارائه کنند و از صحبت‌های کذب و بی‌پايه پرهیز کنند.»

احتمالا باید منتظر واکنش یا توضیح بنیاد سینمایی فارابی به اظهار نظر معادی بود. فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» به تهیه کنندگی مشترک معادی و احسان رسول‌اف ساخته شده هست.


مطالب پیشنهادی