راه حل جالب مدیری برای حل مشکل کاپیتانی استقلال/ بررسی دستمزد فوتبالیست‌ها و مافیای فوتبال
۲۱ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم


شب گذشته خسرو حيدرى، بازيكن تيم ملى فوتبال و عضو باشگاه استقلال مهمان نرم افزار دورهمی بود.

به گفته سینماخبرشب گذشته نرم افزار تلویزیونی دورهمی با حضور خسرو حیدری بازیکن تیم استقلال به روی آنتن شبکه نسیم رفت.

مهران مدیری  درون ابتدای نرم افزار با اشاره به موضوع پیشگیری اعلام کرد: برای خیلی ها درمان بهتر و به صرفه تر از پیشگیری هست. خیلی از مدیران ما غافلگیری را به پیشگیری ترجیح می دهند و جدیدا آقای مسئول هر اتفاقی می افتد، غافلگیر می شود. حتی با غروب زودهنگام خورشید هم غافلگیر می‌شود. از این بنابراين باید تمام نهادها را تعطیل کنیم و یک ساختمان غافل گیری با کارمندهای متعجب تاسیس کنیم.

خسرو حیدری درون ابتدای نرم افزار با بیان اینکه سی و چهار سال سن دارد، درخصوص علاقه خودش به استقلال اعلام کرد: درون برهه ای از زمان جوان بودم و خیلی رنگ ها را تشخیص نمی دادم و درون تیم نوجوانان پرسپولیس بودم. ولي درون اين سن و سال رنگ آب و قرمز مطرح نبود. ولی درواقع با تمام احترام به پرسپولیس، کار اصلی من از استقلال  شروع شد.

وی درون ادامه با اشاره به اینکه درون پست هافبک راست بازی می کند، بیان کرد: من همیشه به دوستان می گویم این چه پُستی هست که من گزينش کرده ام، هر دفعه باید طول زمین را بدوم. ولی این پست را دوست دارم.

حیدری اعلام کرد: سن درون ورزش حرفه ای خیلی مطرح نیست و بازیکن هایی بوده اند که درون سن کم فوتبال را کنار گذاشتند و یا بالعکس.

بازیکن تیم استقلال افزود: جواهر سازی را درون دوران نوجوانی تجربه کردم، ولي خیلی استعداد نداشتم و درون این حرفه نماندم.

حیدری افرود: شرایط زندگی خوب می گذرد و دستمزدها درون فوتبال خوب هست، ولي دورانش کوتاه هست. فوتبالیست ها تمامي درون یک برهه هستند و به خاطر نرم افزار «نود» هست که آنالیز بازیکن ها و دستمزد های آنها اعلام می شود. زمان ورزش حرفه ای و دنیای حرفه گری کم هست.

وی درخصوص اتمام بازی خود درون فوتبال و شغل بعدی اش اعلام کرد: اکثر بازیکن ها  به مربیگری رو می آوردند. من هم یک فکرهایی دارم، ولي تا به نتیجه ای نرسم اعلام نمی کنم.

درون این نرم افزار مدیری با اشاره به نرم افزار «نود»، از عادل فردوسی پور دعوت کرد تا مهمان نرم افزار دورهمی باشد.

مدیری درون بخشی از نرم افزار، برای حل مشکل وجود ۴ کاپیتان درون تیم استقلال و تعارف کردن بازوبند کاپیتانی توسط بازیکنان استقلال، ۴ بازوبند کاپیتانی را به خسرو حیدری اهدا کرد تا هر یک از کاپیتان‌های این تیم یک بازوبند کاپیتانی داشته باشند!

درون ادامه، خسرو حیدری درخصوص مافیای فوتبال اعلام کرد: فوتبال ناپاک یعنی همان مافیا. و من فکر می کنم درون تمامي صنف ها مافیا وجود داشته باشد. من درون لیگ برتر خیلی ندیدم. به هرحال چون فوتبال با حاشیه همراه هست، احتمال مافیا هم هست.

حیدری خاطرنشان کرد: دستمزدها درون فوتبال فصلی هست، ولي یک فصل فوتبالی یک سال هست و تمام دستمزها بستگی به رده بندی بازیکن دارد.

وی اظهار کرد: بازیکنان هر کدام آپشن هایی دارند که اگر براساس این آپشن ها قراردادها خود را منعقد می کنند، یعنی هرکدام شرایط متفاوتی دارند .

حیدری ادامه داد:  همیشه اعتقاد داشتم که درون جوانی ازدواج خوب نیست، ولی وقتی همسرم را دیدم، عاشقش شدم و الان هم که ۱۱ سال از زندگی مشترکمان می گذرد، احساس می کنم جديد باهم آشنا شده ایم و ماحصل زندگیمان دختری به نام «روشنا» هست.

وی درون پاسخ به سوالی درباره مربی های تیم استقلال اعلام کرد: من با مربیان زیادی مثل قلعه نوعی، مظلومی و شفر بازی کرده ام و مربیان بزرگی مثل منصور پورحیدری داشتم.

حیدری درون پایان این گفتگو، کفشهای خود که با آنها درون جام جهانی بازی کرده بود را به موزه دورهمی اهدا کرد.

 

انتهای پیام/


مطالب پیشنهادی