دوست دارم همبازی شهاب حسینی شوم/ فیلم‌های بکُش بکُش نمی‌بینم
۲۸ام دی ۱۳۹۶ فیلم

به گفته سینماخبرعرفان برزین بازیگر کودک سریال «لیسانسه ها» درباره چگونگی همکاری اش با سروش صحت به خبرنگار مهر اعلام کرد: من درون سریالی به نام «خوب، بد، زشت» بازی می کردم که خانم بهاره رهنما هم بازیگرش بود و او من را برای سریال «شمعدونی» به سروش صحت معرفی کرد.

می توانم نقش کودکی را داشته باشم که شیطنت دارد و این نقش ها را بیشتر دوست دارم

وی درباره تفاوت نقش ارشیا درون «شمعدونی» با نقشی که درون «لیسانسه ها» دارد و ویژگی های این دو بیان کرد: ارشیا پررو و بی تربیت بود ولی نقشی که درون «لیسانسه ها» دارم پسر خوبی هست. خود من آنقدرها مثل ارشیا اهل شیطنت نیستم ولی خوب می توانم نقش کودکی را داشته باشم که شیطنت دارد و این نقش ها را بیشتر دوست دارم.

این بازیگر کودک درباره سروش صحت نیز بیان کرد: از مشورت های آقای صحت خیلی دسترس می کنم و هر بار که بازی درون فیلم یا سریال جدیدی به من پیشنهاد می شود با ایشان مشورت می کنم.

برزین درباره علاقه خود به بازی درون فیلم و سریال اعلام کرد: من از چهار سالگی وارد بازیگری شدم و تاکنون درون حدود ۴۰ فیلم و سریال بازی کرده ام.

بازی درون کارهایی با موقعیت های کمدی را بیشتر از آثار جدی دوست دارم

وی با اشاره به فضای کارهای کمدی اظهار کرد: بازی درون کارهایی با موقعیت های کمدی را بیشتر از آثار جدی دوست دارم چراکه درون این فیلم و سریال ها هم فضای صحنه و هم پشت صحنه جذاب هست.

این بازیگر ۱۰ ساله از علاقه اش به فیلم دیدن اعلام کرد و توضیح داد: بیشتر فیلم های ایرانی را دوست دارم مخصوصا فیلم های خودم را هم چندین بار نگاه می کنم مثلا از فیلم های خودم «دزد و پری۲» را تا به حال چندین بار دیده ام که برایش درون جشنواره فیلم کودک اصفهان جایزه هم گرفته ام. «دزد عروسک‌ها» ساخته محمدرضا هنرمند هم از اين فیلم هایی هست که تاکنون چندین بار اين را دیده ام.

فیلم های «بکش بکش» و آثار خشن را دوست ندارم

وی ادامه داد: فیلم های کمی ترسناک را هم دوست دارم ولي فیلم های «بکش بکش» و آثار خشن را دوست ندارم و مرا اذیت می کند.

برزین توضیح داد: از مدرسه هم که به خانه می آیم کمی استراحت می کنم و بعد تکالیفم را انجام می دهم و از ساعت هشت شب تا زمانی که می خوابم با پدر و مادرم فیلم و سریال می‌بینیم.

علاقه به بازی درون کنار شهاب حسینی

بازیگر «شمعدونی» با اشاره به اینکه با بازیگران زیادی بازی کرده هست درباره بازیگر مورد علاقه اش اعلام کرد: خوشحالم که درون کنار بازیگران مختلفی درون فیلم و سریال ها بوده ام ولي شهاب حسینی را هم خیلی دوست دارم و علاقه دارم درون یک فیلم یا سریال درون کنارش بازی کرده و از تجربیاتش دسترس کنم.

وی درون پایان درباره شغل مورد نظرش درون آینده هم اعلام کرد: من هم دوست دارم فوتبالیست شوم و هم بازیگر، ولي بازیگری را بیشتر دوست دارم.


مطالب پیشنهادی