حواشی اکران مردمی فجر 36 درون روز پنجم/ فیلم‌هایی که به سانس فوق‌العاده رسیدند
۱۷ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم


برخی مدیران سینمایی به روند اکران مردمی فیلم‌های جشنواره فجر و حواشی اين اشاره کردند.

به گفته سینماخبردیروز هم طبق نرم افزار‌ریزی انجام شده، فیلم های حاضر درون سی و ششمین جشنواره فیلم فجر درون سینماهای مردمی به نمایش درون آمدند. برخی از فیلم ها با استقبال مخاطبان روبرو شدند و به سانس فوق العاده رسیدند.

موسی‌خانی مدیر اریکه ایرانیان درون این باره اعلام کرد: فعلا استقبال از فیلم ها درون سینمای ما، متوسط پیش رفته هست. دیروز هم خیلی خلوت بود. درون این بین فقط فیلم سینمایی «لاتاری» که دو شب پیش نمایش داده شد، دو سانس فوق العاده را به خود اختصاص داد.

وی افزود: امشب قرار هست «چهارراه استانبول» به کارگردانی مصطفی کیایی، نمایش داده شود که پیش بینی می کنیم به سانس فوق العاده برسد.

مدیر اریکه ایرانیان اظهار کرد: دیروز همچنین، مراسم معرفی فیلم سینمایی «هایلایت» هم با حضور عوامل ان برگزار شد که اتفاق خوبی بود.

رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی، هم درباره سانس فوق العاده برخی فیلم ها بیان کرد: دیروز روز پرفروش و گرمی بود. فیلم های چهارراه استانبول، مغزهای کوچک زنگ زده، مصادره و لاتاری به سانس های فوق العاده رسیدند که سهم فیلم مهدویان درون پر کردن سالن ها از بقیه بیشتر بود.

وی افزود: اتفاق حاشیه ای دیروز حضور چند تن از معلولانی بود که با ویلچر و عصا آمده بودند ولي بلیت نداشتند. به همت مدیریت آنها برای دیدن فیلم ها به سالن دعوت شدند و زمانی که مردم با این صحنه مواجه شدند، جا و صندلی های مناسب خود را به آنها دادند.

حسین کشایی مدیر سینما استقلال هم عنوان کرد: دیروز شلوغ و پرمخاطب پیش رفت. «به وقت شام» ساعت ۲۰ نمایش داشت ولي تعداد بلیت ها محدود بود و سبب شد برای سانس دوازده و نیم شب سانس فوق العاده برگزار کنیم.

وی افزود: فیلم «شعله ور» هم اکران شد؛ ولي به اندازه فیلم حاتمی کیا با استقبال روبرو نشد.

این مدیر سینمایی اذعان داشت: «فیلشاه» ساعت ۲۲:۳۰ نمایش داشت؛ ولي با اینکه دیروقت بود استقبال خوبی از اين شد و خانواده‌ها با فرزندان خود به دیدن این اثر آمدند و ما با رضایت بچه ها روبرو شدیم.

کشایی خاطرنشان کرد: حاشیه دیروز سینمای ما، حضور حجت الاسلام مازنی نماینده مجلس برای تماشای «به وقت شام» بود.

انتهای پیام/

 


مطالب پیشنهادی