تکرار اظهارات گستاخانه مدیر گروه رانتی «هنر و تجربه» درباره کشف حجاب - خبري سینمای ایران و جهان
۵ام اسفند ۱۳۹۶ فیلم

سینماپرس: فردی که مدیر گروه رانتی «هنر و تجربه» را درون دست دارد و چندی پیش تلویحا از «کشف حجاب» حمایت کرده بود، مجددا اظهارات گستاخانه خود را تکرار کرد.

درون قبال سکوت مدیران سینمایی برای اظهارنظرهای هنجارشکنانه امیرحسین علم الهدی، مدیر گروه رانتی «هنر و تجربه» درون رابطه با کشف حجاب، این فرد مجدد درون این زمینه به اظهارنظر پرداخت!

وی که پیش از این همراستای کمپین های کوتوله ای مانند مسیح علی نژاد شده بود و نوشته بود: «درون فیلم محمد (ص) عقاد هست که شاه کلید فهم اسلام هست : پیامبر بزرگوار به مردم قریش درون مکه امان می دهد و می گوید اهل بیت ابوسفیان و کسانی که درون خانه می مانند درون امانند. ابوسفیان خطاب به همسرش هند که درون تعجب این رفتار محمد (ص) هست درون باره پیامبر چنین می گوید: “از قلب ها وارد می شود نه از دیوارها، و این پیروزی جاودانه هست!”، اسلام بعد از ۱۴۰۰ سال همچنان باید از قلب ها وارد گردد و نه از روی اجبار»، و درون این باره هیچگاه توضیح نداد که ماندن درون خانه و داشتن هر عقیده ای چه ربطی دارد به تظاهر علنی و مواجه میدانی با احکام اسلام؛ دوباره دست به قلم شد و افاضه جدیدی درون حمایت تلویحی از کشف حجاب کرد.

وی درون این زمینه نوشت: ” گاهی یک حرکت نسنجیده درون زمانه ای که هر انسانی درون هر کجای جهان یک وب سايت هست سبب مخدوش شدن تصویر ایرانی های متمدن و با فرهنگ می شود! دختری برخلاف قوانین موجود درون حال اعتراض نسبت به حجاب اجباری هست و مأمور نیروی انتظامی او را با خشونت به پایین پرت می کند! این بارزترین تصویری از برخوردهای قهرآمیز ما درون سطح جهان با فرزندان این سرزمین هست (باور ندارم این دختران جیره خوار دشمن باشند و این ماییم که نتوانستیم از اسلام رحمانی و پذیرش اين بر پايه اختیار، تصویر درستی ارائه دهیم برای نسل های بعد از انقلاب!) که بنا به هر دلیل موجه و غیرموجه به موضوعی اعتراض دارند! … “

این مدیر دست چندم که درون گروه رانتی «هنر و تجربه» مسئولیت اکران فیلم هایی را دارد که عموما “تصویری مخدوش و دورغین از ایرانی های متمدن و با فرهنگ” به جهانیان نشان می دهد و تاکنون درون این زمینه ابراز تاسفی هم نداشته هست، احتمالا از افتخارات ایشان هست که اخیرا نیز فیلم «هجوم» که درون گروه «هنر و تجربه» اکران شده، نامزد جایزه بخش همجنسگرایانه جشنواره برلین شده هست.

گویی این فرد فراموش کرده؛ آنچه امروز درون موضوع حجاب با اين مواجهیم دست پخت امثال همین فیلم هاست که اسلام رحمانی را زیر پا له کرده هست و حالا شرایطی برای امثال ایشان فراهم کرده که با دستمایه قرار دادن این موضوعات سخیف، درون مقابل جریان های اپوزیسیون عشوه گری کنند!


مطالب پیشنهادی