تکذیب نيوز دستمزد 250 میلیون تومانی محسن چاوشی - تلویزیون - نيوز و گفته - iCinema
۳ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

آی سینما: صبح امروز یکی از وب سايت‌های سینمایی اعلام کرد که محسن چاوشی برای تیتراژ سریال «سایه بان» مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان دریافت کرده هست. این نيوز به سرعت درون بسیاری از وب سايت‌ها منتشر شد. نوید محمودی تهیه کننده «سایه بان» درون اعلام کرد‌وگو با آی سینما رقم اعلام شده درون مورد دستمزد محسن چاوشی را رد کرد و اعلام کرد تلویزیون اصلا از این پول‌ها ندارد که بخواهد برای یک تیتراژ به خواننده‌ای بپردازد.

نوید محمودی درون واکنش به نيوز امروز یکی از وب سايت‌های سینمایی درون مورد دریافت مبلغ ۲۵۰ میلیون تومانی توسط محسن چاوشی برای خواندن تیتراژ سریال «سایه بان» به آی سینما اعلام کرد: «من ابتدا می‌خواستم درباره این نيوز سکوت کنم چون سکوت سرشار از ناگفته‌ها هست، ولي حالا می گویم که این گونه خبري از یک فضای بیمار بیرون می‌آید، نه این‌که کسی بخواهد درون مورد واقعیت‌ها اطلاع رسانی کند.»

او درون ادامه اعلام کرد: «به نظرم هر عقل سلیمی می‌فهمد که تلویزیون برای خواندن یک تیتراژ ۲۵۰ میلیون تومان به یک خواننده نمی‌دهد و کاملا مشخص هست که هم ما به عنوان تهیه کننده و هم وب سايت ملی، اصلا از این پول‌ها نداریم! من نمی‌خواهم بیش از این درون مورد یک نيوز غیر منطقی صحبت کنم، زیرا از این نيوز اشتباه هست و تنها می‌توانم اين را از پايه تکذیب ‌کنم.»

۹۴۱۲


مطالب پیشنهادی