تعطیلات اولین هفته بهمن‌ماه با فیلم های سیما - خبري سینمای ایران و جهان
۵ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

به گفته سینماپرس، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پدر خوانده»، «ماهی سیاه کوچولو»، «پرستار»، «روزهای زندگی» «نامادری»، «تصوير‌های هالیس‌وود»، «برد حتمی»، «سنگ‌باد»، «سفر سهراب»، «هرچه پیش آید»، «سرزمین موعود»، «من درون»، «مخمصه ایرانی»، «ماجراهای خانه ما»، «دل‌شکسته»، «تحت فشار»، «نشان فرشته»، «هامین»، «افسانه سرزمین اوز ـ بازگشت دورتی»، «بچه‌های ابری» «پدینگتون»، «درون انتظار ناخدا»، «می‌سی‌سی‌پی درون آتش»، «شیدا»، «لبخند درون مراسم ترحیم»، «به من نگید پیرمرد»، «دام افکن»، «بهشت اردک‌ها»، «کارمندان شرکت»، «تسخیر ناپذیران» و «شیر» پنج‌شنبه و جمعه ۵ و ۶ بهمن‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

****************************** *******

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «پدر خوانده» به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

درون خلاصه داستان فیلم با بازی مارلون براندو و آل پاچینو خواهید دید: درون سال ۱۹۰۱ ویتو آندولینی درون شهر کورلئونه واقع درون جزیره‌ی سیسیل به‌خاطر توهین به سرکرده مافیای محلی به قتل می‌رسد. او دو پسر با نام‌های پائولو و ویتو دارد که پائولو به عنوان برادر بزرگ‌تر سوگند می‌خورد که انتقام قتل پدرش را از دون چیچو بگیرد ولي دون چیچو با قدرت و نفوذ زیادی که دارد او را هم به قتل می‌رساند. همسر ویتو آندولینی نزد دون چیچو رفته و التماس می‌کند که او به ویتو کاری نداشته باشد ولي دون چیچو قبول نمی‌کند….

****************************** *******

فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» به کارگردانی مجید اسماعیلی، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم درون بستر تاریخی دهه شصت و مبارزات چریکی نیروهای چپ درون شمال کشور و درون قیام آمل روایت می‌شود و درباره‌ی یک زن به‌نام شهرزاد هست که معروف به ماهی سیاه کوچولو هست و برای انتقام مرگ شوهرش وارد مبارزه شده، با دو شخصیت دیگر آشنا می‌شود….

درون این فیلم، مریلا زارعی، مصطفی زمانی، همایون ارشادی و جمشید گرگین هنرنمایی کرده‌اند.

****************************** *******

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «پرستار» به کارگردانی علیرضا سبزواری، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

درون این فیلم با نقش‌آفرینی آتنه فقیه نصیری و امین زندگانی خواهید دید: زهره اعتماد پرستار بیمارستان هست. درست درون شب میهمانی با نامزدش و خانواده‌هایشان با خانمی درون خیابان برخورد کرده و او را به بیمارستان می‌رساند! مصدوم از او می‌خواهد که بچه‌اش را که درون شهریار درون خانه تنها مانده به پیش او بیاورد. خانواده داماد که از نیامدن زهره ناراحت شدند با دل‌خوری منزل پدر و مادر زهره را ترک می‌کنند….

****************************** *******

فیلم سینمایی «روزهای زندگی» به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار هست که: سال ۱۳۶۷، آخرین روزهای جنگ تحمیلی هست. درون یک بیمارستان صحرایی نزدیک خط مقدم جبهه، دکتر امیرعلی علوی که سرپرستی بیمارستان را به عهده دارد با تمام تخصص و علاقه و توانش به مداوای مجروحان جنگ مشغول هست و همسرش لیلا نیز که پرستار و دستیارش هست با او کار می‌کند. دکتر جوانی به‌نام سامان امینی از مرکز برای خدمت درون این بیمارستان اعزام می‌شود ولي او که آدمی ترسو و بی‌اعتقاد هست و به اجبار به این مأموریت آمده، از همان ابتدا با دکتر علوی و همسرش و سیما پرستار وظیفه شناس بیمارستان درگیری دارد. با این حال زمان زیادی نمی‌گذرد که با پذیرفته شدن قطع نامه ۵۹۸ به نظر می‌رسد جنگ به پایان رسیده ولي ساعتی بنابراين از اعلام پذیرفتن قطع نامه عراقی‌ها با بمب‌افکن، هلی‌کوپتر، تانک و نیروی پیاده حمله سخت و مرگ باری را آغاز می‌کنند و این بیمارستان نیز درون سر راه آنهاست….

درون این فیلم سینمایی، حمید فرخ نژاد، هنگامه قاضیانی و کریم اکبری مبارکه نقش‌آفرینی کرده‌اند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «نامادری» به کارگردانی اصغر نعیمی، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

نامادری داستان زندگی مسعود و ستاره هست که درون پی اختلافات خانوادگی از یکدیگر جدا می‌شوند. ستاره سعی دارد از طریق دادگاه حضانت دو فرزندش را به عهده بگیرد که هر بار مشکلاتی پیش می‌آید و دادگاه تشکیل نمی‌شود، مسعود نگهداری از فرزندان را درون خانه به یک پرستار سپرده هست ولی بچه‌ها با تحریک مادرشان با او ناسازگاری می‌کنند. ستاره حس می‌کند که شوهر سابقش مسعود قصد ازدواج با خانم پرستار را دارد و او نیز به کمک بچه‌ها سعی می‌کند او را از مسعود دور کند! تا اینکه به‌علت سردرد به مطب پزشک می‌رود و متوجه می‌شود که سرطان دارد. بعد از این ماجرا ستاره تلاش می‌کند تا مسعود با پرستار ازدواج نماید و عهده‌دار وظیفه مادری برای بچه‌هایش باشد.

حمیدرضا پگاه، آتنه فقیه‌نصیری و مرجان محتشم بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «تصوير‌های هالیس‌وود» به کارگردانی تونی بیل، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

هالیس وود دختر بی‌سرپرست نوجوانی هست. توسط یک کارمند بهزیستی به یک معلم مسن بازنشسته نقاشی به‌نام جوزی برای نگهداری سپرده می‌شود. جوزی هنرمندی هست که با چوب اجسام مختلفی درست می‌کند. برای تعطیلات تابستان هالیس مجبور می‌شود درون کنار خانواده‌ای زندگی کند که چند سالی هست دختر کوچک خود را از دست دادند. هالیس به‌همراه پسر خانواده که هم‌سن و سال اوست با یک ماشین تصادف می‌کنند و این سبب می‌شود که هالیس فکرکند او سبب این اتفاقات می‌شود و هر دفعه ایجاد دردسر می‌کند….

****************************** *******

فیلم سینمایی «برد حتمی» به کارگردانی تدی اسمیت، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار هست که: جنتری مردی میانسال هست که با زحمت فراوان مزرعه‌ای ارزشمند بنا کرده، از دنیا می‌رود و با فاصله کمی از مرگ او مردی به‌نام داردن به سراغ خانواده‌اش می‌رود و درون مقابل طلبش از جنتری، مزرعه را می‌خواهد. روح جنتری با تمامي خانواده درون ارتباط هست و سعی می‌کند به آنها کمک کند ولي کمک نهایی‌اش رازی مخفی هست که با پسر نوجوانش درون میان می‌گذارد و از او می‌خواهد سکوت کند! هانا دختر جنتری تصمیم می‌گیرد برای پرداخت بدهی جنتری، درون مسابقه اسب سواری شرکت کند ولي اسب آنها پیر شده هست. شبی رودی، پسر خانواده با اسبی بی‌نظیر به خانه برمی‌گردد و درون مقابل سوال‌های هانا و مادرش آنا سکوت می‌کند. هانا و اسب پیشرفت خوبی دارند و داردن که نگران پیروزی هانا هست، مردی به‌نام جفری را به سراغ اسب هانا می‌فرستد تا اين را مسموم کند….

****************************** *******

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «سنگ‌باد» به کارگردانی جیسون بارکیو، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

درون این فیلم با نقش‌آفرینی پوول جوهان سون و سباستین سپنس خواهید دید: یک گروه توریستی درون حال گردشگری درون شهر هستند که ناگهان با پدیده‌ی نادری مواجه می‌شوند. آنها با گردبادهایی برخورد می‌کنند که حامل سنگ‌های عظیم و آتش‌زا هستند. برای مواجه با این بحران گروه ویژه‌ای از افراد متخصص و باتجربه برای چاره‌اندیشی گردهم جمع می‌شوند. که درون این میان یک زمین‌شناس بازنشسته به‌همراه خواهر پلیس خود و یک خبرنگار بر راس امور قرار می‌گیرند. آنها با تلاش‌های بسیار مسئولان را قانع می‌کنند که خطر بزرگی درون راه هست. مسئولان ابتدا گفته‌های آنها را حدسیات دانسته و مقاومت می‌کنند ولي….

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «سفر سهراب» به کارگردانی جواد علیزاده، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

این تله‌فیلم به معرفی یکی از نژادهای اسب ایرانی که درون استان خراسان رضوی وجود دارد، می‌پردازد و روایتگر جوان سوارکار روستایی هست که قصد دارد برای فراهم‌کردن هزینه مراسم عروسی‌اش، اسب اصیل و بومی (یورقه) خود را که از پدرش ارث برده هست، بفروشد. درون همین بین اسب او را به سرقت می‌برند….

حسین انصاری، حسن چودن و محمدرضا صولتی درون این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «هرچه پیش آید» به کارگردانی دیوید مکنزی، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۳۰: ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

درون این فیلم خواهید دید: تنر و توبی دو برادرند که به‌تازگی مادر خود را از دست داده‌اند و قرار هست تنها مزرعه آنها نیز به جای بدهی توسط بانک مصادره شود. تنر برادر بزرگ تر هست و خاطرات خانوادگی خیلی تلخی دارد. او سال‌های زیادی از عمر خود را درون زندان سپری کرده و اکنون درون زندگی‌اش چیزی برای از دست دادن ندارد. ولي توبی برادر کوچک تنر سال‌ها پیش ازدواج کرده و صاحب دو فرزند هست. او به‌تازگی از همسر خود جدا شده و تمام دغدغه‌اش درون زندگی این هست که فرزندانش درون آینده به سرنوشت او و اجدادش دچار نشده و زندگی خود را درون فقر و تنگدستی سپری نکنند….

دال دیکی، بن فوستر و چریس پینه بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «سرزمین موعود» به کارگردانی گاس ون سنت، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

داستان درباره مرد فروشنده‌ای هست که درون یک روستایی نزدیک شهر زندگی می‌کند او برای یک شرکت گاز کار می‌کند که آزمایشاتی را برای آنها انجام می‌دهد که سبب تغییراتی درون زندگی او می‌شود. او قصد دارد زمین‌های مردم روستایی را به نفع شرکت بزرگ و چند ملیتی خریداری کند ولي بالاخره مردم روستا مقاومت کرده و این کمپانی را شکست می‌دهند.

درون این فیلم سینمایی مت دیمون و رزمری دویت نقش‌آفرینی کرده‌اند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «من درون» به کارگردانی رولاند سوزو ریشتر، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

درون خلاصه داستان فیلم با بازی رایان فیلیپ و استیون لنگ آمده هست: سایمن کمبل درون بیمارستانی بیدار می‌شود درون حالی‌که به زمان دو دقیقه مرده بود! او هویت خود و خانواده‌اش را به یاد می‌آورد؛ ولی تقریباً مقطعی سه ساله از زندگی‌اش را از یاد برده هست. او تصاویر مبهمی را می‌بیند. به یاد می‌آورد که به دلیل مسمومیت به بیمارستان آورده شده هست و به‌زودی می‌فهمد درون این سال‌ها با آنا ازدواج کرده هست و شاید مسؤول مرگ برادرش پیتر باشد یا این که حداقل این‌گونه به نظر می‌رسد. تا این که او درون همان بیمارستان تحت شوک الکتریکی قرار می‌گیرد ولي درون زمان دیگری بیدار می‌شود….

****************************** *******

شبکه پنج سیما

فیلم تلویزیونی «مخمصه ایرانی» به کارگردانی محمدعلی سجادی، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

درون این فیلم با بازی مسعود رایگان و مریم کاویانی خواهیم دید: سروان رضا شمیرانی اخیرا و همراه گروهش درگیر سرقت‌هایی غیرمتعارف شده هست. آنها رد زنی را می‌گیرند که آنها را به امیر دلاوری یک سارق متبحر و سابقه‌دار می‌رساند که سرقت‌هایی ویژه با طراحی هوشمندانه درون کارنامه‌اش دارد و اینک بنابراين از چندی بار دیگر آفتابی شده هست…!

****************************** *******

فیلم سینمایی «ماجراهای خانه ما» به کارگردانی پاتریشیا روزما، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۸ از شبکه پنج پخش می‌شود.

درون خلاصه داستان آمده هست: کیت دختر باهوشی هست که درکنار والدینش زندگی خوبی دارد. او علاقه‌ی فراوانی به نوشتن دارد و مقاله‌هایی را که می‌نویسند به دفتر روزنامه می‌برد و از آنها می‌خواهد که مقاله‌هایش را بخوانند و اشکالاتش را برطرف کنند و درون صورت امکان چاپ نمایند ولی هر دفعه مسئولین روزنامه از مقاله‌هایش ایراد می‌گیرند. او با دوستانش درون یک خانه درختی جلسه می‌گذارند. بنابراين از اینکه پدر کیت شغلش را از دست می‌دهد و قادر به پرداخت اقساطش نیست! او درون صورتی‌که نتواند وام مسکن را به موقع پرداخت نماید مجبور خواهند شد که خانه را نیز بفروشند. مادر کیت تصمیم می‌گیرد که برای پول درآوردن خانه را به پانسیون تبدیل کند….

ابی گیل برسلین، جولیا آرموند و کریس اودونل بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «دل‌شکسته» به کارگردانی علی روئین‌تن، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

درون خلاصه داستان آمده هست: نفس دختری از خانواده متمول هست که با یکی از هم کلاسی‌هایش به‌نام امیر علی لج و لجبازی دارد. امیر علی فرزند شهید هست و سعی می‌کند که درون مقابل نفس ادب را رعایت کند تا اینکه آنها به دستور استاد رضوی مجبور می‌شوند که با هم پایان‌نامه‌هایشان را ارائه دهند که درون طی این روند به هم علاقمند شده و امیرعلی او را از پدرش خواستگاری می‌کند که با مخالفت شدید او بالاخره با هم ازدواج می‌نمایند.

شهاب حسینی، فریبا کوثری، خسرو شکیبایی و رضا رویگری بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «تحت فشار» به کارگردانی جاستین دونلی، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه پنج پخش می‌شود.

درون خلاصه داستان آمده هست: برایان پارکر کارمند موفقی هست که به‌علت تعدیل نیرو از کارش اخراج می‌شود. همسر و فرزندش به سفر رفته‌اند و منتظرند که او هم به آنها ملحق شود؛ ولي برایان موضوع را به همسرش نمی‌گوید و درون پی حل مشکل هست. او به‌طور اتفاقی جیمی دوستان دوران مدرسه‌اش را می‌بیند. جیمی به او پیشنهاد یک کار می‌دهد که اگر سرمایه‌گذاری نماید سرمایه‌اش سه برابر خواهد شد….

لوک گاسش، تیلر جانسون، مایکل ایکلند و جفری بالارد درون این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

****************************** *******

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «نشان فرشته» به کارگردانی اسماعیل فلاح‌پور، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

درون خلاصه داستان فیلم آمده هست: طاهر، مستندساز جوانی هست که برای تهیه مستندی راجع به بناهای تاریخی به زنجان می‌رود. او درون یکی از ساختمان‌های درون حال تخریب، سندی کشف می‌کند که ناگفته‌هایی از زندگی یک شهید درون اين ثبت شده هست. این آغاز جست‌وجوی طاهر هست که او را به گذشته‌ای دور می‌برد؛ زمانی‌که نخستین تظاهرات ضدحکومت شاه درون زنجان شکل گرفت.

درون این فیلم تلویزیونی، امیر محمد زند، جعفر دهقان و نفیسه روشن هنرنمایی کرده‌اند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «هامین» به کارگردانی افشین علیزاده، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۲:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

درون این فیلم با بازی سهیلا سرابندی و محسن قصابیان خواهیم دید: هامین و آران برای برداشت خرما به روستای جاسق آمده‌اند. آیین برداشت خرما برگزار می‌شود. درون خلال این آیین، بالاچ خواننده محلی درون قالب یک آواز، داستان گراناز، دختر حاج انور، بزرگ طایفه را تعریف می‌کند. گراناز عاشق واحد هست. حاج انور واحد را که پدر خود را از دست داده؛ مانند فرزند خودش بزرگ کرده هست. گریج برادر حاج انور که نسبت به ریاست حاج انور درون طایفه حسد می‌ورزد، برای اینکه زمینه ریاست خود را مهیا کند، گراناز را برای پسرش عقور خواستگاری می‌کند….

****************************** *******

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «افسانه سرزمین اوز- بازگشت دورتی» به کارگردانی ویل فاین، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

دوروتی گیل به شهر کانزاس برمی‌گردد، درون حالی‌که شهر تبدیل به خرابه‌ای شده هست. هدف اصلی وی بازگشت به شهر قدیمی خود یعنی اوز و پیدا کردن دوستان قدیمی‌اش هست. دوروتی درون مسیر بازگشت، دوستان جدیدی پیدا می‌کند که به کمک آنها می‌خواهد دلقک ستمگر را شکست دهند و آرامش را به سرزمین بازگردانند…

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «بچه‌های ابری» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

داستان این فیلم تلویزیونی که با موضوع ایام سوگواری محرم ساخته شده، درباره دختر و پسری خردسال هست که درون دوره قبل از انقلاب همراه پدران خود درون مراسم سوگواری سیدالشهداء (ع) شرکت می‌کنند. این دو با حضور ساواک برای دستگیری پخش‌کنندگان اعلامیه درگیر ماجراهایی می‌شوند که تا سال‌ها بعد نیز از اين رهایی ندارند.

درون این فیلم محمد فیلی، کاوه مهدوی، بهرام کمیجانی، ملیکا ناظریان و حامد زیاران به ایفای نقش پرداخته‌اند.

****************************** *******

شبکه امید

فیلم سینمایی «پدینگتون» به کارگردانی پائول کینگ، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

درون این فیلم با هنرمندی هوگو بونوویل و نیکول کیدمن خواهیم دید: درون یک جنگل زیبا و خوش آب‌وهوا دو خرس باهوش و استثنایی به نام لوسی و پاستوزو به همراه خرس جوانی زندگی‌ می‌کنند. اين‌ها سال‌ها پیش جان یک جغرافی‌دان به نام مونتگمری کلاید را نجات داده؛ به همین خاطر مونتگمری راه و رسم زندگی انسان‌ها را به اين‌دو می‌آموزد. مونتگمری آنها را به لندن دعوت کرده و می‌خواهد که به دیدن او بیایند. حالا بعد از گذشت ۴۰ سال لوسی و پاستوزو، خاطرات خوب و تجربیاتشان را با پدینگتون درون میان می‌گذرانند و از سفر به لندن که هرگز انجام نداده‌اند حرف می‌زنند تا اینکه درون انتهای همان روز که اتفاقاً روز مربا پزی هست، زلزله‌ای اتفاق می‌افتد و سبب از بین رفتن خانه‌ و کاشانه‌ اين‌ها می‌شود….

                ****************************** *******

فیلم تلویزیونی «درون انتظار ناخدا» به کارگردانی ابوالفضل شکیبا، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

درون خلاصه داستان فیلم آمده هست: ذبیح خواستگار مادر موسی هست و موسی اعتراضش را به او نشان می‌دهد چرا که اعتقاد دارد پدرش ناخدا بوده و ذبیح راننده‌ی ساده‌ای بیش نیست و لیاقت جایگزینی پدر او را ندارد! به گمان موسی پدرش زنده هست و روزی بازمی‌گردد. تلاش ذبیح برای به دست آوردن مهر موسی چندان به ثمر نمی‌نشیند. روزی موسی درون اعتراض به مادرش خانه را ترک می‌کند با این امید که پدرش را بیابد ولي….

محمد امین احمدی‌زاده، سیما پورسالاری و سید احمد وحدانی بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

شبکه افق

فیلم سینمایی «می‌سی‌سی‌پی درون آتش» به کارگردانی آلن پارکر، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

درون خلاصه داستان این فیلم آمده هست: سه نفر به‌دست نژادپرستان آمریکایی که پلیس هم هستند درون حاشیه رود می‌سی‌سی‌پی کشته شده‌اند و پلیس ویژه برای تحقیقات به آنجا می‌آید و پلیس‌های خاطی را تحویل دادگاه می‌دهد ولی دادگاه حکم زندانی ‌کوتاه‌ زمان برای آنها درون نظر گرفته و کلانتر را که جز اصلی‌ترین آنها بوده تبرئه می‌کند…!

درون این فیلم سینمایی، جین هکمن، ویلم دفو و فرانسیس مک‌دورمند ایفای نقش کرده‌اند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «شیدا» به کارگردانی کمال تبریزی، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

درون این فیلم با بازی لیلا حاتمی و پارسا پیروزفر خواهید دید: فرهاد که درون جنگ مجروح شده موقتا بینایی‌اش را از دست داده و به بیمارستان صحرایی منتقل می‌شود که درون آنجا پرستاری به‌نام شیدا خدمت می‌کند. مراقبت‌های شیدا رفته رفته رابطه‌ی عاطفی بین آنها به وجود می‌آورد.

****************************** *******

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «لبخند درون مراسم ترحیم» به کارگردانی حسین قناعت، «به من نگید پیرمرد» به کارگردانی پوری جاگاندا و «دام افکن» به کارگردانی جان آمیل، پنج‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ساعت ۱۳، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

****************************** *******

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «بهشت اردک‌ها» به کارگردانی اولیور رینگر، «کارمندان شرکت» به کارگردانی جان ویلز، «تسخیر ناپذیران» به کارگردانی برایان دی پالما و «شیر» به کارگردانی گراد دیویز، جمعه ۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۱، ۱۵، ۱۷، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.


مطالب پیشنهادی