تصاویر جدید از سریال «آسمان هوای باران دارد»
۲۵ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم


تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه حسینی احتمالا تا نوروز به پایان می رسد.

به گفته سینماخبربه نقل از روابط عمومی شبکه یک، مدیر تولید سریال تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» اعلام کرد: کار با تلاش و جدیت درون حال انجام هست و امیدواریم تصویربرداری تا اواخر اسفند به اتمام برسد.

مریم فاطمی ادامه داد: هم اکنون گروه چند روزی هست که درون لوکیشن منزل شخصیت حمید پارسا (علی عمرانی) درون منطقه لارستان تهران مشغول فیلمبرداری هستند و تا دو روز آینده کار درون این مکان ادامه خواهد داشت و بنابراين از اين برای ضبط تصاویر خارجی و بعد از اين به لوکیشن بیمارستان خواهیم رفت.

تصاویر جدید از سریال «آسمان هوای باران دارد»

او با اشاره به این که تدوین همزمان توسط فرامز هوتن درون حال انجام هست، اظهار داشت: روزانه تقریبا تمامي بازیگران اصلی مقابل دوربین می‌روند و امیدواریم طبق نرم افزار کار تا پیش از پایان سال، به اتمام برسد.

تصاویر جدید از سریال «آسمان هوای باران دارد»

بنابر این گفته، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بابک کریمی، فریبا جدیکار، بهرنگ علوی، علی عمرانی و تیما پور رحمانی از بازیگرانی هستند که این روزها مقابل دوربین می روند.

تصاویر جدید از سریال «آسمان هوای باران دارد»

موضوع این سریال، داستان خانواده ای هست که برای ادامه تحصیل دختر بزرگ شان درون مقطع دکترا راهی تهران می شوند ولي خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می شوند که دستمایه قصه های این سریال هست.

گفتنی هست؛ سریال «آسمان هوای باران دارد»، به تهیه کنندگی امیر پور رحمانی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما هست که درون ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای درون حال تولید هست.

 

انتهای پیام/


مطالب پیشنهادی