بازیگر دیگری جایگزین الناز شاکردوست نشده هست - سینمای ایران - نيوز و گفته - iCinema
۱۳ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

حادثه‌ای که برای الناز شاکردوست حین فیلمبرداری «دو طبقه روی پیلوت» رخ داد و به دیسک کمر او آسیب زد، سبب شده او درون بیمارستان بستری شود. کارگردان این فیلم امروز اعلام کرد که بعد از این سانحه فیلمبرداری متوقف شده و بازیگر دیگری جایگزین شاکردوست نشده هست.

ابراهیم ابراهیمیان به خبرگزاری مهر گفته هست: «ما منتظر نظر نهایی پزشک درباره حال این بازیگر هستیم ولي پزشک اکیدا حرکت و ایفای نقش را برای او ممنوع کرده هست، با این وجود قول هایی داده هست که هر چه زودتر سلامتی الناز شاکردوست بازگردد. بر همین پايه ما منتظر اعلام پزشک هستیم و اولویت ما هم بیش از هر چیزی سلامتی خانم شاکردوست هست.»

این فیلمساز با اشاره به این که بازیگر دیگری جایگزین شاکردوست نشده، اعلام کرد: «ما هنوز منتظر هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. درون این مدتی که الناز شاکردوست دچار سانحه شده هست ما به فیلمبرداری نپرداخته ایم و درون حال رایزنی برای اتخاذ یک تصمیم درست هستیم.»

ابراهیمیان درون توضیح وضعیت جسمانی این بازیگر اعلام کرد: «پارگی دیسک او مقداری نگران کننده هست و امیدواریم هرچه زودتر معالجه شود ولي هنوز به صورت قطعی به ما نگفته اند که این بازیگر چه زمان مورد معالجه قرار می گیرد. ضمن اینکه پزشک ایشان اعلام کرده هست که حدود سه تا چهار هفته باید تحت مراقبت های ویژه باشد و تکان نخورد و یک سری آزمایش های فیزیوتراپی انجام دهد و بعد از ۴ هفته شکل فیزیوتراپی عوض می شود. ما امیدواریم این پروسه هرچه زودتر طی شود ولي نه به خاطر پروژه بلکه به خاطر حال این بازیگر.»

کارگردان «دو طبقه روی پیلوت» درباره ادامه کار هم توضیح داده هست: « ما چیزی حدود ۴۰ درصد از فیلم را ضبط کرده ایم. هیچ تصمیمی برای ادامه فیلمبرداری درون این ۴ هفته نگرفته ایم ولي مشغول صحبت با تهیه کننده و بچه های گروه هستیم تا ببینیم بهترین تصمیم چه چیزی هست.»

 ۹۴۱۰


مطالب پیشنهادی