بازیگری که پیشنهاد همکاری با مهران مدیری را رد کرد!
۸ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم


پانته‌آ بهرام درون نرم افزار «من و شما» حاضر شد و درباره علت قبول نکردن پیشنهاد بازی درون آثار مهران مدیری اعلام کرد.

به گفته سینماخبرپانته‌آ بهرام از بازیگران سینما و تلویزیون، با حضور درون نرم افزار «من و شما»، درون پاسخ به این سوال که چقدر دیوانگی درون زندگی اش داشته، عنوان کرد: خیلی زیاد این اتفاق رخ نداده هست.

وی سپس درباره سن و سالش اعلام کرد: مدام درون فضای مجازی می‌گوییم بیایید این اعداد را از زندگی مان حذف كنیم؛ سن و وزن. هیچكدام به اين عمل نمی‌كنیم. من خوشم نمی آید كه بپرسند چند سالت هست. تو وقتی ١٢ ساله ای دوست داری، ١٥ ساله باشی؛ وقتی ١٥ ساله ای، دوست داری ١٨ ساله باشی و هیچ وقت از سنی كه درون اين هستی رضایت نداری. ولي وقتی این مسئله را حذف كنیم ، زندگی شادتری خواهیم داشت و من با این مسئله موافقم و زمان هاست این اعداد را از زندگی ام حذف کردم.

بهرام درون ادامه درباره نمره انضباطش اعلام کرد: من همیشه نمره انضباطم ۱۸ بود. من شخصیت آرام، به طرز كلافه كننده ای معصوم و به طرز حوصله سر بری ساكتی داشتم و برای همین اصلا انضباط من باید بیست می شد؛ ولي چون می خواستم با بچه های دیگر همراهی كنم دو نمره ای از من كم می شد. بعدها احساس كردم نمی‌خواهم اینطور به زندگی ادامه دهم؛ چون كسالت آور بود و شاید همین یکی از دلایلی بود که سبب شد بازیگر بشوم.

پیشنهادهای مهران مدیری را رد کردم

ظلی پور درباره تکرار نشدن خیلی از نقش های خوب درون کارنامه این بازیگر و عدم حضور دوباره درون فیلم های طنز پرسید. بهرام برای اولین بار اعلام کرد که بعد از «توکیو بدون توقف» از مهران مدیری برای حضور درون چند کار پیشنهاد داشته؛ ولي قبول نکرده هست.

وی اعلام کرد: مهران مدیری عزیز برای یكی دو کار خود از من دعوت به همكاری كرد؛ وسوسه جذابی هم بود. چون كارهای ایشان همیشه پر مخاطب بوده؛ ولي احساس خطر درون من سبب شد نپذیرم و برای همین ایشان دیگر از من دعوت نكردند و گفتند برای چی دعوت کنم، وقتی نمی‌آیی! (می خندد) ولي الان دلم یك كار طنز خوب می خواهد كه اين روی سكه هم كمی مشخص شود.

آقای مهرجویی خاطرشان نبود که درون هامون بازی کرده بودم

بهرام درون خصوص اولین حضور خود مقابل دوربین و درون فیلم سینمایی «هامون» عنوان کرد: من هنرجوی خانم گلاب آدینه بودم. یكی از مشق های كلاسی ما این بود كه خانم آدینه به دو، سه تا از ما گفتند كه وقتش هست بروید و پشت صحنه ساخت یك كار حرفه ای را ببینید و ما را معرفی كردند و جالب هست كه خودشان هم نیامدند. ما رفتیم و آقای مهرجویی گفتند: می آیی درون این سكانس از جلوی دوربین رد شوی و من با افتخار پذیرفتم. بعد از سالها كه برای طهران-تهران تماس گرفتند ایشان این مسئله را خاطرشان نبود و من برایشان تعریف كردم.

درون بخشی دیگر از گفتگو ظلی پور درباره اینکه آیا بهرام فرزندی دارد پرسید که او اعلام کرد: من بچه ندارم، فقط ۲ تا گربه دارم! وی درون آخر درون خصوص مسئله ازدواج خود نیز اعلام کرد بگذارید این مسئله جزئی از اسرار بماند!

 دیگر امیرحسین رستمی را دوست ندارم

مهمان بعدی من و شما حمید عسکری خواننده محبوب پاپ بود که ظهر جمعه مقابل آرش ظلی پور نشست. وی درون بخش تصوير ها با دیدن تصویر امیرحسین رستمی اعلام کرد: من با امیرحسین قهر نیستم و از وقتی هنوز وارد کار بازیگری نشده بود با هم دوست بودیم ولي وقتی وارد این کار شد و شناخته شده شد، دیگر رفتارش عوض شد و نتوانست خودش را مدیریت کند. با او قهر نیستم و اتفاقا همین مدتی پیش نیز با او تلفنی صحبت کردم ولي دیگر دوستش ندارم!

گلزار خواننده خوبی نیست

او محمدرضا گلزار را یکی از هنرمندانی دانست که کارش را بلد هست و بعد از دیدن تصوير او اعلام کرد: او خیلی درون كارش رشد كرده و می توانیم بگوییم الان پیشرفت خوبی كرده هست و درون این هیچ شكی نیست كه او یك سوپراستار هست. چیزی كه درون مورد رضا صادق هست، این هست كه تا ساعت ها می ایستد و با روی خوش با مردم عكس می‌گیرد. درون حالی كه ممكن هست من و خیلی ها خسته شویم و به لحاظ بدنی توانش را نداشته باشیم. وی درباره صدای این هنرمند هم اعلام کرد: رنگ صدای رضا خوب هست ولي از نظر من خواننده خوبی نیست.

قرار بود جای مصطفی زمانی درون «قصه پریا» بازی کنم

آرش ظلی پور با اشاره به این موضوع که حمید عسکری اولین گزينش فریدون جیرانی برای فیلم سینمایی «قصه ی پریا» بود، از عسکری درباره این موضوع پرسید.  وی اعلام کرد: درون اين زمان من با آقای مرتضی شایسته قرار داد سه ساله داشتم. تست گریم هم انجام شد ولي حواشی و سوء تفاهماتی به وجود آمد كه قسمت نشد درون اين كار ایفای نقش كنم. فریدون جیرانی یكی از بهترین كارگردانان سینمای ماست و اگر قسمت می شد درون كار ایشان ایفای نقش كنم، افتخار بزرگی نصیبم می‌شد. بازیگری خیلی كار سختی هست ولی من دیگر كلا بازی نخواهم كرد.

 

انتهای پیام/


مطالب پیشنهادی