«امیر» فیلمی غافلگیر کننده هست
۳۰ام دی ۱۳۹۶ فیلم


هاشمی اعلام کرد: تمام تلاشمان را کرده‌ایم که فیلمی با زبان سینما و درون فضای بصری منحصر به فرد بسازیم.

به گفته سینماخبرسید ضیا هاشمی تهیه کننده سینما درون گفتگو با خبرنگارحوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اعلام کرد: درون کارنامه کاری من «امیر» فیلمی غافلگیر کننده هست، چون تمام تلاشم را کرده‌ام تا با کمک و همراهی تیمی جوان فیلم خاصی را بسازیم.

وی تصریح کرد: فیلم سینمایی «امیر» درون روند کارهایی که ساخته‌ام نیست ولي تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا فیلمی با زبان سینما و درون فضای بصری منحصر به فرد بسازیم و امیدوارم بازخورد مناسبی درون جامعه هنری بگیریم.

این تهیه کننده سینما ادامه داد: فیلم «امیر» درون مرحله فیلمنامه داستان سر راستی دارد ولي درون اجرا بر پایه فرم و ساختار ساخته شده و از اين دست فیلم‌هایی هست که بعد از ساخت، خود را نشان می‌دهد و بسیار بر پایه ساختار و فرم بنا شده هست.

هاشمی همچنین درون مورد داستان فیلم «امیر» اظهار داشت: فیلم فضایی اجتماعی دارد و درباره معضلات و گرفتاری‌هایی هست که امروز جوانان درون اين گرفتار مانده‌اند و قادر به رفع اين نیستند، ساخته شده هست.

وی خاطر نشان کرد: میلاد کی مرام، سحر دولتشاهی و هادی کاظمی از بازیگران شاخص این فیلم هستند و تلاش کرده‌ایم به فیلمی برسیم که با رعایت زبان سینما قالب‌ها را بشکند و به فضایی متفاوت درون قاب سینما برسد.

انتهای پیام/

 


مطالب پیشنهادی