اسم فیلم پیمان معادی تغییر کرد - سینمای ایران - نيوز و گفته - iCinema
۲۹ام دی ۱۳۹۶ فیلم

درون حالی که عده زیادی منتظر نمایش دومین ساخته سینمایی پیمان معادی درون سی و ششمین جشنواره فیلم فجر هستند، امروز صفحه رسمی این فیلم سینمایی درون اینستاگرام با انتشار یک خلاصه داستان، از تغییر نام این فیلم سینمایی نيوز داد. این فیلم پیش از این «بمب» نام داشت، ولي امروز اعلام شد نام اين به «بمب؛ یک عاشقانه» تغییر کرده هست.

اوایل امسال بود که پیمان معادی فیلم سینمایی «بمب» را بازی لیلا حاتمی، سیامک انصاری، حبیب رضایی، سیامک صفری و خودش جلوی دوربین برد. معادی از همان ابتدا اعلام کرده که این فیلم را برای حضور درون جشنواره فیلم فجر آماده خواهد کرد و این روزها مراحل فنی این فیلم رو به پایان هست تا برای اولین بار درون سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید.

امروز صفحه رسمی این فیلم سینمایی درون اینستاگرام با اعلام این که نام فیلم جدید معادی به «بمب؛ یک عاشقانه» تغییر پیدا کرده هست، خلاصه داستان این فیلم سینمایی را منتشر کرد.

درون خلاصه داستان فیلم پیمان معادی آمده هست: «درون میانه سال‌های جنگ و بمباران شهری درون تهران، زندگی با وحشت بسیار می‌گذرد. ولي عشق ودل‌دادگی، زندگی و امید، وحشت واقعیت مرگ را به فراموشی مي‌سپارد. رفتگان درون محدوده كلمات زندگان تكرار می‌شوند. مرگ سوال مطلق هست و زندگی و عشق ابهام مکرر. «بمب؛ یک عاشقانه» با کورسوی ابهام عشق و زندگی کار دارد نه با سیاهی مطلق مرگ.»

۹۴۱۲


مطالب پیشنهادی