آماده حضور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای درون «ثریا» هستیم - خبري سینمای ایران و جهان
۱ام بهمن ۱۳۹۶ فیلم

سینماپرس: تهیه‌کننده و مجری نرم افزار «ثریا» اعلام کرد: تاکنون چندبار از اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای برای حضور درون این نرم افزار و اعلام کرد‌وگو با منتقدان دعوت کرده‌ایم، ولي متاسفانه صلاح ندانسته‌اند درون نرم افزار حضور یابند.

به گفته سینماپرس، «محسن مقصودی» مجری و تهیه کننده نرم افزار تلویزیونی «ثریا» درون رابطه با واکنش وزارت امور خارجه نسبت به نرم افزار این هفته ثریا با موضوع برجام اعلام کرد: از واکنش وزارت خارجه به یک اعلام کرد‌وگوی دو طرفه درون نرم افزار ثریا تعجب می کنم. به هر حال بعد از دو سال از اجرای برجام این فرصتی که مسوولان صدا و سیما برای اعلام کرد‌وگوی دو طرفه درون خصوص نقاط ضعف و قوت برجام فراهم کرده‌اند، فرصت مغتنمی هست و وزارت محترم خارجه باید از بررسی عملکردش خوشحال باشد. حضور درون نرم افزار‌های دو طرفه بهترین کمک را برای رشد فکری مردم و بیان نقاط قوت برجام فراهم می‌کند و طبیعتا باید استقبال شود.


وی افزود: همانطور که درون نرم افزار هم ذکر کردم تاکنون چندین بار از اعضای تیم مذاکره کننده برای حضور درون ثریا و اعلام کرد‌وگو با منتقدان دعوت کرده‌ایم، که متاسفانه صلاح ندانسته‌اند درون نرم افزار حضور یابند و ولي درون این چهار سال درون هیچ نرم افزار دو طرفه‌ای هیچ کدام از اعضای تیم مذاکره کننده حضور نیافته‌اند.


مقصودی تاکید کرد: با دقت به بیانیه وزارت محترم خارجه درون خصوص نرم افزار اخیر ثریا، بار دیگر از اعضای تیم مذاکرات برجام، از جمله آقای دکتر ظریف، آقای دکتر عراقچی، آقای دکتر تخت روانچی و … جهت حضور درون نرم افزار هفته جاری ثریا و گفتگو با منتقدان از جمله آقای سیدیاسر جبرائیلی دعوت می‌کنیم.


وی درون پایان اعلام کرد: همچنین ما از وزات محترم خارجه انتظار داشتیم با همان لحن نرم و لبخندهایی که درون مذاکره با دشمنان دسترس کردند، درون واکنش به مهمان نرم افزار و وب سايت ملی دسترس کنند و همانطور که رییس جمهور محترم فرمودند از فضای نقد استقبال کنند.

*فارس


مطالب پیشنهادی